EĞİTMENLER

 

GÜLAY ERTEKİN

İ.Ü. (İngilizce) İktisat Fakültesi mezunu. Üç yıl kendi sektöründe çalıştı. 1999 yılında Süha Ertekin ile evlendi. Sevgili kızları Şimal'in doğumu ardından, sektörden ayrıldı. 2000 yılından beri T'ai Chi çalışmakta. 2005 yılından itibaren Kasdav-Kadıköy Belediyesi Sağlık Dayanışma Vakfı ve sonrasında 19 Mayıs Kültür Merkezi bünyesinde T'ai Chi grup çalışmaları yaptı. Sonrasında Yasemin(2008), İris (2013) kızlarını dünyaya getirdi. Artan ölçüde, eşi Süha Ertekin ile T'ai Chi Ch'uan atölye çalışmalarını paylaşıyor...
Ayrıca Doğal Görmeyi Geliştirme seminerleri yapıyor. Sertifikalı, Türkiye'nin ilk Dr.Bates metodu eğitmeni.

 

gulayertekin@gmail.com

www.dogalgorme.com

İREM UŞAR

Notre Dame de Sion Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Çeşitli dergilerde yazarlık ve editörlük yaptı. 2005’te kendi tasarım ve fotoğraf şirketini kurdu. 2002’de Süha Ertekin ile,  Yang Stil Tai Chi Ch’uan çalışmaya başladı. Ayrıca İrem Uşar'ın  yazarlık yolculuğunda, ilk romanı "Ayrıkotu", İletişim Yayınları'ndan Ağustos 2008' de yayınlandı. Çocuklar için yazdığı kitaplar, Günışığı Yayınevi'nden çıktı.

0541 314 56 29

yaseminiremusar@gmail.com

http://sakinsakin.blogspot.com.tr/

http://gunisigikitapligi.com/kisiler/irem-usar/

ŞÜKRÜ BOZKURT

1968 Kahramanmaraş doğumlu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’ni bitirdikten sonra O.D.T.Ü Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Özel bir şirkette yazılım konusunda çalışıyor. 2002’de Süha Ertekin ile Yang Stil Tai Chi Ch’uan çalışmaya başladı. Halen hocası ile Tai Chi Ch’uan çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir

0555 209 2804

sukru-bozkurt@hotmail.com

TÜLAY KÖKLÜ

1965 İstanbul doğumlu olan Tülay Köklü, Kadıköy Anadolu Lisesi, İTÜ Mimarlık Fakültesi, Lisans ve İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Yüksek Lisans mezunu, ayrıca Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünü bitirmiştir. SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanıdır. İngilizce ve Fransızca bilen Y.Mimar Tülay Köklü uzun yıllar çeşitli kurumlarda proje yöneticisi olarak çalışmış, mesleğini sürdürürken T’ai Chi ile tanışmıştır. 2004 yılında hocası Süha Ertekin ile T’ai Chi çalışmaya başlayan Tülay Köklü,  Anadolu Yakası, Fenerbahçe’de T’ai Chi  Ch’uan eğitimleri vermektedir.

 

0532 291 99 95

tulaykoklutaichi@gmail.com

SEMA ÖZYURT

1970 İstanbul Doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Moda tasarım bölümünden 1991 de mezun oldu. 2005 yılından beri Süha Ertekin ile T'ai Chi Chuan çalışıyor.

 

0532 347 49 78

semaozyurt@yahoo.com

BAHAR NİHAL ERSÖZLÜ

1981 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden mezun oldu.2008 yılından beri Süha Ertekin'in öğrencisi. 2014 yılında, dört ay boyunca, Fener-Balat bölgesinde faaliyet gösteren Mavi Kalem Derneği bünyesinde çocuklarla Tai Chi Chuan atölyesi düzenledi. Çatı/Tal Ortak Mekan'da çocuklar ve yetişkinlerle Tai Chi Chuan atölyesi düzenledi. 2015 Ağustos sonrası onu yeni yaşam yeri İZMİR-Urla'da bulacaksınız:)...
 

Bahar, eşi Şafak ile İzmir'de 2016 yılında Açık Stüdyo'u kurdu.

0535 366 0341

ersozlubahar@gmail.com

NİHAN ŞİŞLİ

1981 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun oldu. Farklı alanlarda tasarım üzerine çalıştıktan sonra kendini bitkilerin dünyasına adayarak ''Bilimsel Bitki Ressamlığı'' yapmaya ve bu konuya odaklanmaya başladı. 28 ciltlik ''Resimli Türkiye Florası'' projesinde ressam olarak yer almakta. Ayrıca kendi atölyesinde ve Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde bu konuda eğitimler vermekte. Ayrıca eşi ile ile birlikte Moda'da Oyun Yayınevi isimli bir yayınevinin sahibi.

T'ai Chi Ch'uan çalışmaya 2007 senesinde Süha Ertekin ile başladı ve İstanbul, Anadolu yakasında dersler veriyor.

nihansisli.com

ARBİL ÖZGÜLE

1974  yılında  İstanbul’da  doğdu. Pera  Güzel  Sanatlar  ” Müzikal -Piyano ” bölümü mezunu.  2000 yılından  bu  yana  piyano  öğretmenliği   yapmakta.

 

2005  yılından bu yana  Süha  Ertekin  ile çalışmalarına devam etmekte.

 

0535 865 7172

arbilozgule@hotmail.com

YEŞİM KARTALLI

1964 yılı İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi ve İngiltere Essex Üniversitesi’nden yüksek lisans derecelerini aldı. İstanbul Üniversitesi’nden İktisat Doktoru unvanını 2007 yılında alan Yeşim 8 yıl İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde araştırma görevlisi olarak görev yaptıktan sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda Teftiş Kurulu, Vadeli İşlemler Piyasası ve Risk Yönetim müdürlüklerinde 14 yıl çalışmıştır. 2008 yılında, İzmir’de bulunan Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası’nda Proje Müdürü olarak göre aldı. Boş vakitlerinde dalış (PADI ve CMAS Eğitmeni), sualtı fotoğrafçılığı, tenis ve binicilik ile ilgilenmektedir.

 

2001 yılında Süha Ertekin ile Tai Chi Ch’uan çalışmalarına başlayan Yeşim, halen hocası ile bağını, düzenlenen yoğun atölye çalışmalarına katılarak sürdürmektedir.

0530 461 71 99

yesim.kartalli@gmail.com

Please reload

 
 
 
 
 
 
 
 
  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle

Süha Ertekin resmi iletişim sitesidir.